TOTHOM Slider (1.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (47 entries)

en: Focus
fi: Aktivointi

en: Title
fi: Otsikko

en: Previous
fi: Edellinen

en: Next
fi: Seuraava

en: Status
fi: Tila

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Type
fi: Tyyppi

en: Remove
fi: Poista

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: No
fi: Ei

en: Weight
fi: Paino

en: Label
fi: Tunnus

en: Text
fi: Teksti

en: Layout
fi: Ulkoasu

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Navigation
fi: Navigaatio

en: Role
fi: Rooli

en: Padding
fi: Täyte

en: Last
fi: Viimeinen

en: false
fi: epätosi

en: true
fi: tosi

en: Found
fi: Löydetty

en: Key
fi: Avain

en: Node title
fi: Solmun otsikko

en: First
fi: Ensimmäinen

en: Slide
fi: Liu'uta

en: Missing
fi: Puuttuu

en: Interval
fi: Vaihteluväli

en: Live
fi: Reaaliaikainen

en: Select
fi: Valitse

en: Language code
fi: Kielikoodi

en: Node content
fi: Solmun sisältö

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Pause on hover
fi: Pysäytä hiiren ollessa päällä

en: Speed
fi: Nopeus

en: Direction
fi: Suunta

en: Pause
fi: Pysäytä

en: Cover
fi: Kansi

en: Per page
fi: Sivua kohti

en: Pagination
fi: Sivutus

en: Administrative title
fi: Ylläpidollinen otsikko

en: Fixed width
fi: Kiinteä leveys

en: - Use default -
fi: - Käytä oletusta -

en: Media query
fi: Mediakysely
