TOTHOM Slider (1.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (42 entries)

en: Focus
gl: Foco

en: Title
gl: Título

en: Previous
gl: Anterior

en: Next
gl: Seguinte

en: Status
gl: Estado

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: Remove
gl: Quitar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: No
gl: Non

en: Weight
gl: Peso

en: Node ID
gl: ID do nodo

en: Label
gl: Etiqueta

en: Text
gl: Texto

en: Layout
gl: Disposición

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: General
gl: Xeral

en: Navigation
gl: Navegación

en: Role
gl: Rol

en: false
gl: falso

en: true
gl: verdadero

en: Key
gl: Clave

en: Node title
gl: Título do nodo.

en: First
gl: Primeiro

en: Allowed content types
gl: Tipos de contido permitidos

en: Missing
gl: Perdido

en: Interval
gl: Intervalo

en: Slider
gl: Deslizador

en: Live
gl: Vista previa

en: Select
gl: Selección múltiple

en: Language code
gl: Código do idioma

en: Autoplay
gl: Reproducción automática

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Speed
gl: Velocidade

en: Direction
gl: Dirección

en: Per page
gl: Por páxina

en: Pagination
gl: Paxinación

en: Administrative title
gl: Título administrativo

en: Fixed width
gl: Ancho fixo

en: - Use default -
gl: - Usar predeterminado -
