TOTHOM Slider (1.0.0-beta1) - en to gu translation catalogue (21 entries)

en: Focus
gu: કેન્દ્રિત

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Previous
gu: પાછળનું

en: Next
gu: આગળ

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Remove
gu: લોપ

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: No
gu: નહિ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Text
gu: લખાણ

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: General
gu: સામાન્ય

en: Role
gu: હોદો

en: Key
gu: ચાવી

en: Select
gu: પસંદ કરો

en: Language code
gu: ભાષા સંકેત
