TOTHOM Slider (1.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (41 entries)

en: Focus
he: פוקוס

en: Title
he: כותרת

en: Previous
he: הקודם

en: Next
he: הבא

en: Status
he: סטטוס

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: Remove
he: הסרה

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: No
he: לא

en: Weight
he: משקל

en: Node ID
he: מזהה פריט תוכן

en: Label
he: תווית

en: Text
he: טקסט

en: Layout
he: פריסה

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: General
he: כללי

en: Navigation
he: ניווט

en: Role
he: תפקיד

en: Last
he: אחרון

en: Key
he: מפתח

en: Node title
he: כותרת פריט תוכן

en: First
he: ראשון

en: Allowed content types
he: אפשר סוגי תוכן

en: Missing
he: חסר

en: Interval
he: מרווח

en: Live
he: חי

en: Select
he: בחר

en: Language code
he: קוד השפה

en: Autoplay
he: הפעלה אוטומטית

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Behavior
he: התנהגות

en: Direction
he: כיוון

en: Pause
he: עצירה

en: Per page
he: לדף

en: Pagination
he: דפדוף

en: Administrative title
he: כותרת בממשק הניהול

en: Fixed width
he: רוחב קבוע

en: - Use default -
he: - להשתמש בברירת המחדל -
