TOTHOM Slider (1.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (25 entries)

en: Title
is: Titill

en: Previous
is: Fyrri

en: Next
is: Næsta

en: Status
is: Staða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Type
is: Gerð

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: No
is: Nei

en: Weight
is: Vægi

en: Node ID
is: Auðkenni nóðu

en: Label
is: Merking

en: Text
is: Texti

en: Layout
is: Útlit

en: ID
is: Kenni

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: General
is: Almennt

en: Role
is: Hlutverk

en: Last
is: Síðasta

en: First
is: Fyrsta

en: Language code
is: Tungumálskóði

en: Direction
is: Stefna

en: - Use default -
is: - Nota sjálfgefið -
