TOTHOM Slider (1.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (37 entries)

en: Focus
lt: Fokusas

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: Status
lt: Būsena

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: No
lt: Ne

en: Weight
lt: Svoris

en: Node ID
lt: Mazgo ID

en: Label
lt: Etiketė

en: Text
lt: Tekstas

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: General
lt: Bendras

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Role
lt: Rolė

en: Last
lt: Paskutinis

en: Key
lt: Raktas

en: Node title
lt: Mazgo pavadinimas

en: First
lt: Pirmas

en: Interval
lt: Intervalas

en: Live
lt: Gyva

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: Autoplay
lt: Automatinis paleidimas

en: Node content
lt: Mazgo turinys

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Direction
lt: Kryptis

en: Cover
lt: Viršelis

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: Fixed width
lt: Fiksuotas plotis

en: Media query
lt: Medijos užklausa
