TOTHOM Slider (1.0.0-beta1) - en to mn translation catalogue (19 entries)

en: Focus
mn: Тусгал

en: Title
mn: Гарчиг

en: Previous
mn: Өмнөх

en: Next
mn: Дараах

en: Status
mn: Төлөв

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Remove
mn: Устгах

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: No
mn: Үгүй

en: Weight
mn: Жин

en: Text
mn: Текст

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Navigation
mn: Сайтын дотоод холбоосууд

en: Language code
mn: Хэлний код

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр

en: Direction
mn: Чиглэл
