TOTHOM Slider (1.0.0-beta1) - en to ms translation catalogue (23 entries)

en: Focus
ms: Fokus

en: Title
ms: Tajuk

en: Previous
ms: Sebelumnya

en: Next
ms: Seterusnya

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Type
ms: Jenis

en: Remove
ms: Buang

en: Disabled
ms: Dinyahbolehkan

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: No
ms: Tidak

en: Weight
ms: Pemberat

en: Node ID
ms: ID Nod

en: Text
ms: Teks

en: Width
ms: Kelebaran

en: Height
ms: Ketinggian

en: General
ms: Umum

en: Navigation
ms: Navigasi

en: Role
ms: Peranan

en: Key
ms: Kunci

en: Language code
ms: Kod bahasa

en: Machine name
ms: Nama mesin

en: Direction
ms: Arah

en: Fixed width
ms: Lebar tetap
