TOTHOM Slider (1.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (48 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Previous
nl: Vorige

en: Next
nl: Volgende

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: No
nl: Nee

en: Weight
nl: Gewicht

en: Node ID
nl: Node-ID

en: Text
nl: Tekst

en: Layout
nl: Lay-out

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: General
nl: Algemeen

en: Navigation
nl: Navigatie

en: Role
nl: Rol

en: Last
nl: Laatste

en: false
nl: onwaar

en: true
nl: waar

en: Found
nl: Gevonden

en: Key
nl: Sleutel

en: Node title
nl: Node-titel

en: First
nl: Eerste

en: Slide
nl: Schuiven

en: Missing
nl: Ontbreekt

en: Select
nl: Selecteren

en: Language code
nl: Taalcode

en: Autoplay
nl: Automatisch afspelen

en: Classes
nl: Klassen

en: Drag
nl: Slepen

en: Node content
nl: Node-inhoud

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: fade
nl: vervagen

en: Pause on hover
nl: Pauzeren bij aanwijzen

en: Behavior
nl: Gedrag

en: Speed
nl: Snelheid

en: Direction
nl: Richting

en: Pause
nl: Pauze

en: Cover
nl: Omslag

en: Per page
nl: Per pagina

en: Play
nl: Afspelen

en: Pagination
nl: Paginering

en: Administrative title
nl: Beheertitel

en: Sliders
nl: Schuiven

en: Fixed width
nl: Vaste breedte

en: - Use default -
nl: - Standaard gebruiken -

en: Custom classes
nl: Aangepaste klassen
