TOTHOM Slider (1.0.0-beta1) - en to nn translation catalogue (17 entries)

en: Focus
nn: Fokuser

en: Title
nn: Tittel

en: Previous
nn: Forrige

en: Next
nn: Neste

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Remove
nn: Fjern

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: No
nn: Nei

en: Weight
nn: Vekt

en: Label
nn: Etikett

en: Navigation
nn: Navigering

en: Role
nn: Rolle

en: Language code
nn: Språkkode

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: Direction
nn: Retning

en: Fixed width
nn: Fast breidde
