TOTHOM Slider (1.0.0-beta1) - en to or translation catalogue (12 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Previous
or: ପୂର୍ବ

en: Next
or: ପର

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Weight
or: ଓଜନ

en: Navigation
or: ପଥପ୍ରଦର୍ଶନ

en: Language code
or: ଭାଷା ସଂକେତ

en: Direction
or: ଦିଗ
