TOTHOM Slider (1.0.0-beta1) - en to os translation catalogue (11 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Next
os: Дарддæр

en: Status
os: Статус

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Type
os: Тип

en: Remove
os: Схаф

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: No
os: Нæйы

en: Weight
os: Уæз

en: Label
os: Нысан
