TOTHOM Slider (1.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (55 entries)

en: Focus
pl: Aktywuj

en: Title
pl: Tytuł

en: Previous
pl: Poprzednie

en: Next
pl: Dalej

en: Operations
pl: Operacje

en: Type
pl: Typ

en: Remove
pl: Usuń

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: No
pl: Nie

en: Weight
pl: Waga

en: Node ID
pl: ID zawartości

en: Label
pl: Etykieta

en: Text
pl: Tekst

en: Layout
pl: Układ

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: General
pl: Ogólne

en: Navigation
pl: Nawigacja

en: Role
pl: Rola

en: Padding
pl: Dopełnienie

en: Last
pl: Ostatni

en: false
pl: fałsz

en: true
pl: prawda

en: Found
pl: Znaleziono

en: Key
pl: Klucz

en: Node title
pl: Tytuł zawartości

en: First
pl: Pierwszy

en: Missing
pl: Brakujące

en: Interval
pl: Interwał

en: Slider
pl: Suwak

en: Live
pl: Na żywo

en: Select
pl: Wybierz

en: Language code
pl: Kod języka

en: Autoplay
pl: Autoodtwarzanie

en: Classes
pl: Klasy

en: Node content
pl: Zawartość węzła

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Pause on hover
pl: Pouza po najechaniu myszką

en: Behavior
pl: Zachowanie

en: Speed
pl: Prędkość

en: Direction
pl: Kierunek

en: Pause
pl: Pauza

en: Per page
pl: Na stronę

en: Play
pl: Odtwórz

en: Pagination
pl: Stronicowanie

en: Administrative title
pl: Tytuł wewnętrzny

en: Sliders
pl: Suwaki

en: Auto height
pl: Automatyczna wysokość

en: Fixed width
pl: Stała szerokość

en: Views content
pl: Zawartość widoku

en: Default classes
pl: Domyślne klasy

en: - Use default -
pl: - Użyj domyślnych -

en: Custom classes
pl: Klasy własne

en: Media query
pl: Media zapytanie
