TOTHOM Slider (1.0.0-beta1) - en to ps translation catalogue (19 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Next
ps: بل

en: Status
ps: حالت

en: Type
ps: بڼه

en: Remove
ps: لركول

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: No
ps: نه

en: Weight
ps: وزن

en: Text
ps: متن

en: ID
ps: پېژند

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: General
ps: ټوليز

en: Navigation
ps: چليدنه

en: Role
ps: ونډه

en: Key
ps: کيلی

en: Missing
ps: ورك

en: Select
ps: غوره

en: Administrative title
ps: سرليک پازوالنه
