TOTHOM Slider (1.0.0-beta1) - en to ro translation catalogue (33 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Previous
ro: Anterior

en: Next
ro: Următor

en: Status
ro: Stare

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Type
ro: Tip

en: Remove
ro: Elimină

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: No
ro: Nu

en: Weight
ro: Greutate

en: Node ID
ro: ID Nod

en: Label
ro: Etichetă

en: Layout
ro: Prezentare

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Navigation
ro: Navigator

en: Role
ro: Rol

en: Last
ro: Ultimul

en: Found
ro: Găsite

en: Key
ro: Cheie

en: Node title
ro: Titlu nod

en: First
ro: Primul

en: Missing
ro: Lipsește

en: Select
ro: Alege

en: Language code
ro: Codul limbii

en: Classes
ro: Clase

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Direction
ro: Direcție

en: Per page
ro: Per pagină

en: Pagination
ro: Paginație

en: Administrative title
ro: Titlu administrativ

en: - Use default -
ro: - Utilizare implicit -
