TOTHOM Slider (1.0.0-beta1) - en to si translation catalogue (14 entries)

en: Focus
si: යොමු වෙනවා

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Previous
si: පෙර

en: Next
si: ඊලඟ

en: Status
si: තත්වය

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Type
si: වර්ගය

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Label
si: ලේබලය

en: Text
si: වගන්ති

en: Navigation
si: යාත්‍රණය

en: Direction
si: දිශාව
