TOTHOM Slider (1.0.0-beta1) - en to sl translation catalogue (23 entries)

en: Focus
sl: Fokus

en: Title
sl: Naslov

en: Previous
sl: Predhodna

en: Next
sl: Naslednja

en: Status
sl: Stanje

en: Operations
sl: Operacije

en: Type
sl: Tip

en: Remove
sl: Odstrani

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: No
sl: Ne

en: Weight
sl: Teža

en: Label
sl: Oznaka

en: Text
sl: Besedilo

en: Layout
sl: Postavitev

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: General
sl: Splošno

en: Navigation
sl: Navigacija

en: Key
sl: Ključ

en: Language code
sl: Koda jezika

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: Direction
sl: Smer
