Touch Icons (1.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Upload
bo: ཡར་སྤྲོད

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Add row
bo: ཕྲེང་ཁ་སྣོན་བྱེད་པ།
