Touch Icons (1.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Size
cs: Velikost

en: Path
cs: Cesta

en: Upload
cs: Nahrát

en: Theme settings
cs: Nastavení tématu vzhledu

en: About
cs: Popis
