Touch Icons (1.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Size
da: Størrelse

en: Path
da: Sti

en: Theme settings
da: Indstillinger for theme

en: About
da: Om

en: Add row
da: Tilføj række

en: Icon type
da: Ikontype
