Touch Icons (1.0.0-alpha1) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Size
de: Größe

en: Path
de: Pfad

en: Upload
de: Hochladen

en: Theme settings
de: Theme-Einstellungen

en: About
de: Über

en: Add row
de: Zeile hinzufügen

en: Touch icons
de: Touch-Symbole

en: Icon type
de: Icon-Typ
