Touch Icons (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Size
et: Suurus

en: Path
et: Tee

en: Upload
et: Üleslaadimine

en: Theme settings
et: Kujundusmalli seaded

en: About
et: Programmist
