Touch Icons (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Size
he: גודל

en: Path
he: מיקום

en: Upload
he: העלאה

en: Theme settings
he: הגדרות ערכת עיצוב

en: About
he: אודות
