Touch Icons (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Size
hu: Méret

en: Path
hu: Útvonal

en: Upload
hu: Feltöltés

en: Theme settings
hu: Sminkbeállítások

en: About
hu: Leírás

en: Add row
hu: Sor hozzáadása

en: Icon type
hu: Ikon típus
