Touch Icons (1.0.0-alpha1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Size
it: Dimensione

en: Path
it: Percorso

en: Upload
it: Carica

en: Theme settings
it: Impostazioni tema

en: About
it: Informazioni

en: Add row
it: Aggiungi riga
