Touch Icons (1.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Size
nl: Grootte

en: Path
nl: Pad

en: Upload
nl: Uploaden

en: Theme settings
nl: Thema-instellingen

en: About
nl: Over

en: Add row
nl: Rij toevoegen
