Touch Icons (1.0.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Size
pt: Tamanho

en: Path
pt: Caminho

en: Upload
pt: Carregar

en: Theme settings
pt: Configurações de tema

en: About
pt: Sobre

en: Add row
pt: Adicionar linha
