Touch Icons (1.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Size
tr: Boyut

en: Path
tr: Yol

en: Upload
tr: Yükle

en: Theme settings
tr: Tema ayarları

en: About
tr: Hakkında

en: Add row
tr: Satır ekle
