Touch Icons (1.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Size
uk: Розмір

en: Path
uk: Шлях

en: Upload
uk: Викласти

en: Theme settings
uk: Налаштування теми

en: About
uk: Про модуль

en: Add row
uk: Додати рядок

en: Touch icons
uk: Сенсорні іконки
