Touch Icons (1.0.0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Size
ar: الحجم

en: Path
ar: المسار

en: Upload
ar: رفع

en: Theme settings
ar: إعدادات السمة

en: About
ar: حول

en: Add row
ar: إضافة صف

en: - Select -
ar: - اختر -
