Touch Icons (1.0.0) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Size
fr: Taille

en: Path
fr: Chemin

en: Upload
fr: Transférer

en: Theme settings
fr: Paramètres du thème

en: About
fr: À propos

en: Add row
fr: Ajouter une ligne

en: - Select -
fr: - Sélectionner -

en: Icon type
fr: Type d'icône
