Touch Icons (1.0.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Size
hr: Veličina

en: Path
hr: Putanja

en: Upload
hr: Otpremi

en: About
hr: Opis

en: - Select -
hr: - Odaberi -
