Touch Icons (1.0.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Size
ne: आकार

en: Path
ne: मार्ग

en: Upload
ne: अपलोड

en: About
ne: बारेमा

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -
