Touch Icons (1.0.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Size
ro: Mărime

en: Path
ro: Cale

en: Upload
ro: Încarcă

en: Theme settings
ro: Setări temă

en: About
ro: Despre

en: Add row
ro: Adaugă linie

en: - Select -
ro: -Selectați-
