Touch Icons (1.0.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Size
ru: Размер

en: Path
ru: Путь

en: Upload
ru: Закачать

en: Theme settings
ru: Настройки темы

en: About
ru: Информация

en: Add row
ru: Добавить строку

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: Touch icons
ru: Сенсорные иконки
