Touch Icons (1.0.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Size
sv: Storlek

en: Path
sv: Sökväg

en: Upload
sv: Ladda upp

en: Theme settings
sv: Inställningar för tema

en: About
sv: Om

en: Add row
sv: Lägg till rad

en: - Select -
sv: - Välj -
