Touch Icons (1.0.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Size
ta: அளவு

en: Path
ta: பாதை

en: Upload
ta: தரவேற்று

en: About
ta: பற்றி

en: - Select -
ta: - தேர்ந்தெடு -
