Touch Icons (1.0.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Size
az: Ölçü

en: Path
az: Yol

en: Upload
az: Yükləmə

en: Theme settings
az: Mövzu parametrləri

en: About
az: Haqqında

en: - Select -
az: - Seçin -
