Touch Icons (1.0.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Size
ca: Mida

en: Path
ca: Camí

en: Upload
ca: Puja

en: Theme settings
ca: Paràmetres del tema

en: About
ca: Detalls

en: Add row
ca: Afegeix una línia

en: - Select -
ca: - Selecciona -
