Touch Icons (1.0.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Size
el: Μέγεθος

en: Path
el: Διαδρομή

en: Upload
el: Αποστολή

en: About
el: Περί

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -
