Touch Icons (1.0.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Size
eu: Tamaina

en: Path
eu: Bide-izena

en: Upload
eu: Igo

en: Theme settings
eu: Temaren ezarpenak

en: About
eu: (r)i buruz

en: - Select -
eu: - Aukeratu -
