Touch Icons (1.0.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Size
fi: Koko

en: Path
fi: Polku

en: Upload
fi: Siirrä

en: Theme settings
fi: Teema-asetukset

en: About
fi: Tietoja

en: Add row
fi: Lisää rivi

en: - Select -
fi: - Valitse -
