Touch Icons (1.0.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Size
gl: Tamaño

en: Path
gl: Ruta

en: Upload
gl: Subir

en: About
gl: Información

en: - Select -
gl: - Seleccione -
