Touch Icons (1.0.0) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Size
id: Ukuran

en: Path
id: Jalur

en: Upload
id: Unggah

en: Theme settings
id: Pengaturan tema

en: About
id: Tentang

en: Add row
id: Tambah baris

en: - Select -
id: - Pilih -
