Touch Icons (1.0.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Size
ja: サイズ

en: Path
ja: パス

en: Upload
ja: アップロード

en: Theme settings
ja: テーマの設定

en: About
ja: アバウト

en: Add row
ja: 行の追加

en: - Select -
ja: - 選択 -
