Touch Icons (1.0.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Size
ku: قەبارە

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Upload
ku: بارکردن

en: About
ku: دەربارە

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -
