Touch Icons (1.0.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Size
lt: Dydis

en: Path
lt: Kelias

en: Upload
lt: Įkelti

en: About
lt: Apie

en: Add row
lt: Pridėti eilutę

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -
