Touch Icons (1.0.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Size
lv: Izmērs

en: Path
lv: Ceļš

en: Upload
lv: Augšupielādēt

en: Theme settings
lv: Tēmas iestatījumi

en: About
lv: Par

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -
