Touch Icons (1.0.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Size
oc: Talha

en: Path
oc: Camin

en: Upload
oc: Transferiment de fichièrs

en: About
oc: A prepaus

en: Add row
oc: Apondre una linha

en: - Select -
oc: - Seleccionar -
