Touch Icons (1.0.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Size
pl: Rozmiar

en: Path
pl: Ścieżka

en: Upload
pl: Wyślij plik

en: Theme settings
pl: Ustawienia skórki

en: About
pl: O stronie

en: Add row
pl: Dodaj wiersz

en: - Select -
pl: - Wybierz -
